Wiedza
INFORMACJE

O Nas

Serdecznie witamy na portalu poświęconym tematom morskim. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą i spostrzeżeniami. Znajdziecie u nas ciekawostki, które mogą mieć bezpośredni wpływ na życie ziemskie i wodne.

Pytań dotyczących mórz i oceanów jest wiele, postaramy się odpowiedzieć na te najbardziej niepokojące oraz rozwiejemy niektóre z Waszych obaw. Nie zabraknie także dokładnego wyjaśnienia pojęć: morza i oceany.

Bazując na sprawdzonych informacjach postaramy, w jak najlepszy sposób przekazać Wam wiadomości odnoszące się do morskiego życia. Przedstawimy listę krajów, które maja dostęp do mórz oraz wyspy, znajdujących się na oceanach, do których nie dotarła nowoczesna technologia.

Rownież pasjonaci wodnych zwierząt znajdą coś dla siebie. Prezentujemy najpiękniejsze i najrzadsze okazy ryb, które pływają w morzach i oceanach. Przede wszystki jesteśmy portalem działającym na rzecz ochrony śrdowiska naturalnego. Naszym głównym celem jest uświadomienie każdemu z Was jak wiele od nas zależy. Zapraszamy !

-
PACKAGE 1
35
PACKAGE 2
-
PACKAGE 3
25
PACKAGE 4

NAJNOWSZE WPISY

- wpis 1

- wpis 2

- wpis 3

- wpis 4

NEWSLETTER