Gabinet Super Uśmiech

Piękny Uśmiech - Grunwaldzka 74 | 60-311 Poznań | woj. wielkopolskie | nr telefonu: +48 509 180 160 | NIP: 779-001-31-98 | REGON: 634603526

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Przebarwienia, które powstają na zębach, mogą mieć różne przyczyny. Wpływ na wygląd uzębienia ma bowiem dieta, codzienne nawyki, higiena oraz naturalne czynniki, takie jak ogólny stan zdrowia. Niezależnie jednak od problemu, który powoduje niekorzystny wygląd, wybielanie zębów w Poznaniu to świetny wybór. Tego rodzaju czynności powinien jednak zawsze wykonywać profesjonalista, ponieważ jest to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, ale również poprawności przeprowadzenia zabiegu, co pozwoli dłużej cieszyć się z uzyskanych efektów.

Przebieg wizyty - wybielanie zębów

Wybielanie zębów w Poznaniu to przede wszystkim oferta kosmetyczna, która pomaga zadbać o zdrowie i w rezultacie osiągnąć upragniony odcień uzębienia. Usługa wykonana przez doświadczony personel zapewnia bezpieczeństwo i dbałość o higienę, dzięki wykorzystaniu jednorazowych narzędzi. Po wstępnej analizie i określeniu odcienia zębów można przejść do nałożenia nakładki i żelu, cały zabieg trwa około godziny i już jedna wizyta w zupełności wystarczy, aby bezboleśnie i na długo sprawić sobie nowy, biały uśmiech.

Oferta: Wybielanie zębów Poznań - cennik

Więcej informacji

super-usmiech.pl

super-usmiech.pl

-

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h